Renomowane zakłady pogrzebowe z Gdyni

Usługi pogrzebowe Gdynia

Orszak oraz Róża są dwoma renomowanymi i szanowanymi zakładami pogrzebowymi z Gdyni. W okresie żałobnym rodzina musi podjąć bardzo ważną decyzją, jaką jest wybór zakładu pogrzebowego. Przy wyborze odpowiedniego zakładu rodzina szuka domu pogrzebowego, który na co dzień w swojej pracy kieruje się zrozumieniem, empatią oraz profesjonalizmem. W tak bolesnym momencie rodzina potrzebuje być objęta troską i zrozumieniem. Oba wyżej wymienione zakłady pogrzebowe Orszak oraz Róża oferują dyskrecję oraz zrozumienie. Priorytetem dla obu firm pogrzebowych jest dbanie i udzielanie pomocy rodzinom, które znalazły się w tak ciężkiej chwili.

Usługi pogrzebowe Gdynia

Orszak oraz Róża organizują ceremonie pogrzebowe najwyższych jakości wraz z ogromną troską i współczuciem. Do podstawowych usług, które świadczą zakłady należy:

  • kremacja
  • balsamacja
  • przewóz zmarłych
  • wszystkie rodzaje pogrzebów: świeckie, tradycyjne oraz wojskowe
  • akcesoria na pogrzeb
  • oprawa muzyczna
  • florystyka
  • formalności
  • nekrologi i klepsydry

Dwa gdyńskie domy pogrzebowe są godne zaufania i polecenia, o czym świadczą pozytywne opinie wystawione na stronach internetowych oraz rekomendacje portali z branży funeralnej.

Zakład pogrzebowy Gdynia

Kontakt Róża i Orszak

Każdy z dwóch wymienionych wyżej zakładów pogrzebowych posiada numer telefonu, który działa całodobowo. Każdy z nich leży w bardzo dogodnej lokalizacji, ponieważ do stacji SKM Wzgórze św. Maksymiliana idąc piechotą nie idzie się więcej niż 12 min. Również wartym uwagi jest fakt, iż oba zakłady znajdują się bardzo blisko cmentarza Witomińskiego. Zakład pogrzebowy Róża posiada swój drugi oddział w dzielnicy Gdynia Chylonia. Drugi zakład również leży w dogodnej lokalizacji ze względu na dworzec SKM Chylonia, do którego idzie się 5 minut.

Kontakt z zakładem pogrzebowym Orszak:             
Ul. Witomińska 42, 81-311 Gdynia                            
orszak@wp.pl                                                               

Kontakt z zakładem pogrzebowym Róża:
ul. Witomińska 17A, 81-311 Gdynia
ul. Chylońska 163 81-007 Gdynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *