Polecane zakłady pogrzebowe z Bródna

usługi pogrzebowe Bródno (2)

            W tak ciężkim momencie jakim jest okres żałobny, rodzina często staje przed ciężkim wyborem jakim jest wytypowanie odpowiedniego zakładu pogrzebowego. Najważniejsze aspekty, którymi kieruje się rodzina przy wyborze jest profesjonalizm, wsparcie oraz zrozumienie, każdy klient w takiej chwili wymaga kompleksowej pomocy i opieki. Rodziny wraz z bliskimi ostatni raz chcą godnie pożegnać osobę zmarłą i uzyskać pełną dyskrecję i empatię.

Lokalizacja zakładów pogrzebowych na ulicy św. Wincentego

Bródno jest jednym z bardziej znanych dzielnic w Warszawie, jego nazwa wzięła się z warownego grodu z IX-X wieku, który znajdował się na obecnym terenie Lasku Bródnowskiego. Na ulicy św. Wincentego 83 mieści się cmentarz Bródnowski wokół, którego znajdują się dobrze ulokowane dwa zakłady pogrzebowe „Memorial” oraz „Madar”.

Memorial znajduje się naprzeciwko samego cmentarza, natomiast Madar osadzony jest dwie minuty spacerem od cmentarza. Oba zakłady pogrzebowe posiadają komfortową i zbliżoną do siebie lokalizację, z której łatwo można dostać się na cmentarz Bródnowski.

Memorial oraz Madar są dwoma wyróżniającymi się zakładami pogrzebowymi w dzielnicy Bródno – każda z nich cechuje się ogromnym profesjonalizmem i tą samą misją jaką jest niesie pomocy i niezbędnego wsparcia. Są to jedne z najstarszych domów pogrzebowych na terenie Stolicy. Funkcjonując tak długo na rynku funeralnym domy pogrzebowe uzyskały ogromne zaufanie od klientów, którzy godnie polecają je dalej. W tak ciężkim okresie proponuje, aby zaufać doświadczeniu tym dwóm zakładom pogrzebowym z Bródna.  Już od pierwszego telefonu wykwalifikowani pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem w tak ważnym momencie.

Zakład pogrzebowy Bródno (2)

Usługi pogrzebowe Bródno

            Jedna i druga firma Bródnowska w swojej ofercie posiada salę, w której bliscy i rodzina może ostatni raz pożegnać się ze zmarłym oraz posiada możliwość załatwienia wszystkich formalności związanych z pochówkiem. Każda z nich oferuje usługi pogrzebowe takie jak:

-kremacja zwłok

-ekshumacja

-oprawa muzyczna pogrzebu

-nekrologi

-kwiaty na pogrzeb

-transport zwłok

-załatwienie formalności i wypłaty zasiłków pogrzebowych

Kontakt z Zakładami pogrzebowymi na Bródnie

Zakłady pogrzebowe Madar i Memorial znajdujące się na ulicy św. Wincentego na swojej stronie internetowej posiadają wiele pozytywnych opinii oraz rekomendacje od portalu z branży funeralnej. Nieważne jaką decyzję podejmą Państwo odnośnie wyboru jednego z proponowanych zakładów usług pogrzebowych, każdy z nich będzie trafny ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz na dopasowanie potrzeb i oczekiwań do rodziny zmarłego. Firmy pogrzebowe Memorial i Madar całodobowo służą pomocną dłonią oraz udzielają porad w każdych nieścisłościach.

Siedziba firmy „MADAR” znajduje się w Warszawie na dzielnicy Bródno, przy ulicy świętego Wincentego 18

Telefon całodobowy: 602 635 657Siedziba firmy pogrzebowej „MEMORIAL” znajduje się w Warszawie na dzielnicy Bródno, przy ulicy świętego Wincentego 84

Telefon całodobowy: 601 216 212

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *