Zakład pogrzebowy Fordoński – Usługi pogrzebowe dla mieszkańców centrum Bydgoszczy

usługi pogrzebowe Fordoński

Zakład pogrzebowy Fordoński to renomowana firma, która od wielu lat świadczy usługi pogrzebowe na terenie Bydgoszczy i okolic. Zakład pogrzebowy Fordoński posiada dwie filie na terenie Bydgoszczy. Jedna z nich znajduje się w dzielnicy Fordon, a druga filia zakładu pogrzebowego w centrum Bydgoszczy przy ul. Grudziądzkiej 20.

Firma Fordoński to przede wszystkim profesjonalizm i pełne zaangażowanie w każde zadanie. Oferta firmy jest bardzo szeroka i zróżnicowana, aby sprostać potrzebom i wymaganiom klientów w tak trudnym czasie, jakim jest odejście bliskiej osoby. Zakład pogrzebowy Fordoński oferuje kompleksową obsługę pogrzebów, w tym organizację ceremonii pogrzebowych oraz transport zmarłych z miejsca zgonu do domu pogrzebowego. Pracownicy firmy Fordoński zapewniają pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pogrzebem oraz przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów.

Zakłady pogrzebowe i kwiaty na pogrzeb Bydgoszcz

kwiaciarnia pogrzebowa

Zakład pogrzebowy Fordoński ma w swojej ofercie szeroki wybór trumien i urn, w różnych kolorach i tworzywach aby sprostać różnym gustom i potrzebom klientów. W ofercie firmy znajdują się także wieńce, wiązanki i kwiaty, które są pięknie ułożone i dostarczone na miejsce ceremonii pogrzebowej. Firma pogrzebowa Fordoński prowadzi swoją własną kwiaciarnię, która znajduje się w Bydgoszczy na Fordonie przy ul. Kleeberga 2.

Zakład Fordoński oferuje także usługi związane z kremacją, w tym transport zwłok do krematorium oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów do tego procesu. W swojej ofercie posiada szeroki wybór urn, w których skład wchodzą urny metalowe, kamienne, mosiężne i inne.

Firma Fordoński stawia na wysoką jakość swoich usług i dba o indywidualne podejście do każdego klienta. Pracownicy firmy są zawsze gotowi służyć fachową pomocą oraz doradztwem w wyborze najodpowiedniejszych usług i produktów, aby sprostać potrzebom klientów i zapewnić im godny pochówek bliskiej osoby.

Zakład pogrzebowy Fordoński to firma z długoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku usług pogrzebowych w Bydgoszczy. Dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi, profesjonalnemu podejściu do klienta oraz bogatej ofercie usług i produktów, firma cieszy się zaufaniem klientów i wysoką oceną jakości usług.

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Bydgoszcz

Adresy:

Wyzwolenia 5, 85-790 Bydgoszcz Fordon

Grudziądzka 20, 85-130 Bydgoszcz Centrum

Kontakt:

52 52 22 373

600 03 25 25 – całodobowy

pogrzebyfordon@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *