Kompleksowe usługi pogrzebowe Wrocław z własnym krematorium

Zakład pogrzebowy Olimp to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej, która oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe dla swoich klientów. Działalność firmy opiera się na profesjonalizmie, rzetelności oraz trosce o zmarłych i ich rodziny.

Usługi pogrzebowe oferowane przez Olimp z Wrocławia obejmują cały proces organizacji pogrzebu, począwszy od transportu ciała z miejsca zgonu do miejsca pochówku, poprzez przygotowanie trumny, ubieranie zmarłego, aż po przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej

Wśród usług oferowanych przez Olimp znajdują się również kremacje. Kremacja to proces spalenia ciała zmarłego w specjalnym piecu krematoryjnym.. Olimp oferuje swoim klientom pełną obsługę kremacji, począwszy od transportu ciała do krematorium, aż po dostarczenie prochów do miejsca pochówku.

Firma Olimp dba o to, aby proces kremacji przebiegał w sposób godny i szanujący pamięć zmarłego. Kremacja odbywa się w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, a cały proces jest nadzorowany przez wykwalifikowany personel. W ramach usługi kremacji Olimp oferuje także różnego rodzaju urny oraz akcesoria pogrzebowe.

Olimp – pomoc w trudnych formalnościach i kompleksowa obsługa pogrzebów i kremacji

Firma Olimp prowadzi własne krematorium, a nasza nowoczesna infrastruktura, w tym sale pożegnań, pomieszczenie chłodnicze oraz eleganckie karawany, umożliwiają kompleksową obsługę pogrzebów i kremacji.

Krematorium jest wyposażone w nowoczesny piec krematoryjny, który spełnia wszystkie normy i standardy bezpieczeństwa. Cały proces kremacji odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanego personelu, a każda procedura jest przeprowadzana z godnością i szacunkiem dla zmarłego.

Sale pożegnań zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i dyskrecji rodziny zmarłego. Eleganckie wnętrza i spokojna atmosfera pozwalają na godne pożegnanie z bliską osobą. W pomieszczeniu chłodniczym zapewniają również odpowiednie warunki przechowywania ciała zmarłego do czasu pochówku lub kremacji.

Zakład pogrzebowy z Wrocławia to również eleganckie i dostojne pojazdy, które gwarantują bezpieczny transport zmarłego do kościoła lub na cmentarz. Kierowcy zakładu pogrzebowego Olimp to wykwalifikowani specjaliści, którzy dbają o każdy szczegół podczas przewozu.

Zakłady pogrzebowe we Wrocławiu

Zakłady pogrzebowe Olimp

ul. Łódzka 10 – wejście od ul. Wesołejul. Koszalińska 9, Wrocław

ul. Parafialna 69b, 52-233 Wrocławul. Czarnieckiego 29/2, 53-110 Wrocław

Telefon Całodobowy

570 43 44 88 (24h/7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *