Dom pogrzebowy Nekropolis Warszawa Bielany

Usługi pogrzebowe Nekropolis

            Nekropolis jest domem pogrzebowym, który od wielu lat funkcjonuje na rynku funeralnym. Przez wiele lat obecności na rynku zyskali bogate doświadczenie, otrzymali wiele przychylnych opinii oraz zdobyli szacunek wielu klientów oraz miano najlepszego i renomowanego zakładu pogrzebowego w Warszawie. Nekropolis jest firmą pogrzebową, która łączy w sobie dwie cechy branżowe, tradycję i nowoczesność. Dom pogrzebowy Warszawa Bielany odznacza się ogromną empatią, wyrozumiałością i cierpliwością. Niezależnie od sytuacji warszawski dom pogrzebowy staje na wysokości zadania i podchodzi indywidualnie do klienta obdarzając go ogromną troską i współczuciem.

Dogodna lokalizacja Warszawa Bielany, Żoliborz

Dom pogrzebowy Nekropolis jest bardzo dobrze ulokowany, ponieważ znajduje się na styku dwóch dzielnic warszawskich: Bielany i Żoliborz. Do znajdujących się tam biur jest dogodny dojazd ze względu na dobrą komunikację (Aleje Armii Krajowej – droga S8 oraz Wybrzeże Gdyńskie – droga nr. 7), dzięki tak dobrej komunikacji możliwy jest doskonały dojazd z innych dzielnic Warszawy. Dodatkowo w razie potrzeby warszawski dom pogrzebowy posiada możliwość dojechania pod wskazany adres przez rodzinę. Jest to korzystne rozwiązanie dla osób, które nie mają sposobności pojawienia się w biurze.

Nekropolis Bielany

Usługi Pogrzebowe Nekropolis Warszawa Bielany

Dom pogrzebowy Bielany posiada przystępne ceny zachowując przy tym najwyższą jakość. Wszystkie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie oraz z ogromnym poszanowaniem klienta. Zakład usług pogrzebowych Nekropolis posiada wiele oddziałów biur znajdujących się w Warszawie, na Bielanach, Żoliborzu, Woli, Powązkach, Tarchominie i poza stolicą. Zakład pogrzebowy na Bielanach posiada szeroką ofertę usług pogrzebowych i cmentarnych:

-pogrzeb tradycyjny, świecki, wojskowy, dzieci utraconych, wyznaniowy

-kremacja

-całodobowe pogotowie pogrzebowe

-mobilne biuro

-dopełnienie formalności

-oprawa muzyczna, florystyczna

-akcesoria pogrzebowe

-międzynarodowy transport zmarłych

-multimedialne e-nekrologii

Warto zauważyć, że firma pogrzebowa Nekropolis zyskał miano domu pogrzebowego, co oznacza, że posiada swoją własną sale pożegnań i chłodnię.

Kontakt Dom pogrzebowy Nekropolis Warszawa Bielany

Strona firmy Nekropolis – nekropolis.com.pl

Ulica Gwiaździsta 17

01-651 Warszawa

Firma pogrzebowa posiada całodobową linię telefoniczną 602390231

Firma została wybrana przez serwis pogrzebowy kategorii premium Mementis.com.pl jako propozycja dla mieszkańców Bielan – zapoznaj się z naszym profilem.

Biuro jest otwarte:

Poniedziałek-piątek 8-18

Sobota 8-14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *