Dom Pogrzebowy Cerber – Dlaczego warto wybrać właśnie ten zakład pogrzebowy z Warszawy?

Dom pogrzebowy Cerber Warszawa

Zapewnienie kompleksowej pomocy oraz towarzyszenie rodzinom pogrążonym w żałobie, jest fundamentalnym celem istnienia oraz najważniejszą misją domu pogrzebowego Cerber. Zakład pogrzebowy prowadzony przez Panią Ewę Surmacz z rodziną posiada aż pięć filii, w tym, dwa biura w Warszawie. Co więcej, zakłady pogrzebowe Cerber świadczą swoje usługi również w podwarszawskich miejscowościach.

Wyjątkowym aspektem biura jest możliwość mobilnej usługi, która umożliwia klientom w podeszłym wieku, w ciężkim stanie zdrowia bądź zamieszkujących w oddalonych miejscowościach, sposobność realnego wpływu na ceremonię pogrzebową. Nie tylko nie muszą martwić się kwestiami mającymi moc prawną oraz sprawczą, ale co najważniejsze i niezwykle cenne, zapewniają komfort psychiczny i znaczną oszczędność czasu. Nie brakuje również pełnionego przez nich całodobowego dyżuru, dbającego o klientów w każdej możliwej chwili i w najtrudniejszych momentach ich życia.

Swój pełen profesjonalizm oraz najwyższą jakość obsługi, prezentują na każdym etapie przygotowań do ceremonii pogrzebowej. Bogate zaplecze techniczne oraz niezwykle luksusowe i eleganckie karawany, pozwalają na organizację pogrzebów na światowym poziomie. Zakład Pogrzebowy Cerber Ewy Surmacz dysponuje wieloma namiotami w różnych rozmiarach, windami do trumien oraz urn, a także katafalkami, krzesłami, wykładzinami i niezaprzeczalnie imponującą ofertą dostępnych akcesoriów.

akcesoria pogrzebowe

Wyjątkowy Zakład pogrzebowy z Warszawy

W swoim bogatym wachlarzu zabiegów pośmiertnych, dbają o szacunek i najmniejsze detale w przygotowaniu zmarłego do pogrzebu.  Dla jak najlepszego efektu, wykorzystują specjalistyczne kosmetyki i narzędzia, pozwalające zatuszować wszelkie oznaki choroby, wieku, śmierci czy różnorakich ran. Wykwalifikowani pracownicy zakładu troszczą się o jak najbardziej schludny i staranny wygląd zmarłych.

Wyrażają najwyższe zrozumienie dla zróżnicowanych wyznań osób zmarłych, jak i ich rodzin. Z szacunkiem, pełnym zaangażowaniem i perfekcją pracownicy zakładu pogrzebowego z Warszawy organizują pożegnania odpowiednio dopasowane do wyznawanej religii.

Oferta firmy pogrzebowej Cerber z Warszawy obejmuje także pogrzeby z mistrzem ceremonii, pogrzeby dzieci, pogrzeby wojskowe, osób znanych i zasłużonych, a do tego usługi kremacyjne, przewóz zmarłych i usługi ekshumacji.

Podsumowując, jeżeli zależy nam na doskonałej organizacji ostatniej drogi naszej bliskiej osoby i pragniemy, aby zadbano o nią z ogromnym szacunkiem i oddaniem, skorzystanie z usług domu pogrzebowego Cerber będzie znakomitym wyborem. Firma obsługuje klientów bardzo indywidualnie, dostosowując się do oczekiwań i możliwości finansowych rodzin, wykazując się przy tym najprawdziwszą empatią.

Zakłady pogrzebowe Cerber z Warszawy

Dom pogrzebowy Cerber Wola

ul. Górczewska 14, 01-147 Warszawa

dzielnica Warszawa – Wola

Telefony całodobowe:

798 012 678 lub 503 029 716

oraz

Dom pogrzebowy Cerber Włochy

Teren Parafii Świętego Franciszka z Asyżu

 ul. Hynka 4a, 02-149 Warszawa

dzielnica Warszawa – Włochy

Telefony całodobowe:

501 714 719 lub 503 029 716

biuro@pogrzeby-cerber.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *