Całodobowe wsparcie domu pogrzebowego z Radomia

Usługi Pogrzebowe w Radomiu

Jedna chwila potrafi zmienić bieg całego życia o sto osiemdziesiąt stopni. Wieść o śmierci bliskiej osoby, choćby była ona spodziewana z powodu przewlekłej choroby czy wieku, potrafi zszokować. Człowiek dotknięty stratą może mieć trudności z codziennymi czynnościami, a zwłaszcza z załatwieniem szeregu formalności związanymi z organizacją ceremonii pogrzebowej. Pracownicy zakładu pogrzebowego Apokalipsa w Radomiu, robią wszystko co w ich mocy, aby jak najbardziej odciążyć rodziny w żałobie. Pod numerami telefonów 48 369 03 59 i 693 561 392 prowadzone są całodobowe dyżury, w trakcie których personel przyjmuje zlecenia na transport zmarłego z domu, szpitala czy prosektorium do własnej chłodni. 

Zakład pogrzebowy w Radomiu załatwi wszelkie formalności 

Solidny zakład pogrzebowy Apokalipsa z Radomia z troską o bliskich zmarłego pogrążonych w żalu i stracie, zajmują się wymaganą dokumentacją. Załatwiają sprawy w rozmaitych urzędach, na cmentarzach czy w kościele. Organizują odbiór i wypłatę zasiłków pogrzebowych z takich instytucji jak ZUS, KRUS oraz MSWiA. Dbają również o tematy związane z wyrabianiem aktów zgonu, a także sprawy nekrologów i klepsydr. W przygotowaniach do ceremonii pogrzebowej, pracownicy firmy funeralnej, oferują pomoc przy organizacji styp oraz przewozu krewnych i przyjaciół zmarłego. Zapewniają mikrobusy tudzież duże autokary. 

Godny polecenia Dom pogrzebowy z Radomia

W trosce o jak najpiękniejszą oprawę ostatniej drogi zmarłego, pracownicy firmy funeralnej Apokalipsa zajmują się całościowo organizacją pogrzebów. Przygotowują ceremonie wyznaniowe, świeckie oraz kremacje. Dysponują własną kaplicą, zapewniają duży wybór akcesoriów pogrzebowych, trumien, urn jak i relikwiarzy. Indywidualnie można dobrać ich kolory, wzory, czy materiały z jakich mają być wykonane. Dodatkowo prowadzą profesjonalne usługi florystyczne, oferując różnego gatunku kwiaty, wiązanki i wieńce. W domu pogrzebowym Apokalipsa troszczy się również o odpowiednią oprawę muzyczną. Może być ona zaprezentowana na instrumentach bądź odtworzona na wysokiej jakości sprzętach elektronicznych. Istotnym faktem jest , że firma z Radomia jest rekomendowana przez portal Funer.

Dane kontaktowe Zakładu Pogrzebowego Apokalipsa z Radomia

ul. Aleksandrowicza 1a

26-617  Radom

Całodobowe numery tel.: 48 369 03 59/ 693 561 392

Adres e-mail: apokalipsaradom@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *